Wave

Exti 

GAŚNICE ART PRINT

Backwall do gaśnic BW1-DBG

Backwall do gaśnic BW1-DBW

Backwall do gaśnic BW1-SP5

Backwall do gaśnic BW1-PLEX

Dekoracyjne uchwyty do montażu gaśnic. Ozdobne osłony na gaśnice. Ekspozytory do gaśnic i znaków.

Gaśnica schowana za kwiatkiem. Klasyczny przykład pokazujący jak bardzo gaśnica nie pasuje do wnętrza, ale z drugiej strony musi być widoczna i szybko dostępna. Dlatego zamiast chować proponujemy gaśnicę wyeksponować. Zrobimy z gaśnicy ozdobę, która jednocześnie wizerunkowo podkreśli dbałość o bezpieczeństwo i estetykę. Na tej stronie znajdziesz rozwiązania jak z profesjonalnie wyeksponować gaśnicę stosując nasze rozwiązania. Do tego mamy do wyboru zestawy oznakowania pasujące do nowoczesnego designu. Kompleksowe rozwiązania dla hoteli, biurowców, sal widowiskowych itp. Pomożemy zopytamlizować rozwiązania bezpieczeństwa i oznakowania dla dużych i nietypowych obiektów o największych wymaganiach estetycznych. Projektujemy i wykonujemy dowolne formy stosując metal, tworzywo oraz różne techniki nadruku. 

WAVE DO GAŚNIC

Naścienny stojak na gaśnice 6-9 kg. 

Wave Exti W stand

Wallmont extinguisher

WAVE jest doskonałym połączeniem bezpieczeństwa i piękna wnętrza obiektu.

 

WAVE to niepowtarzalna osłona gaśnicy w kształcie fali. Osłania częściowo gaśnicę pełniąc przy okazji wiele funkcji. Doskonale komponuje się z gaśnicą tworząc nową wizualną przestrzeń o nowoczesnym wyglądzie. Gaśnica stoi swobodnie w specjalnie wyprofilowanym otworze zabezpieczając ją przed przewróceniem. Brak zapięcia (jak w wieszaku) pozwala na bezpośrednie i szybkie uruchomienie gaśnicy. Konstrukcja obudowy osłania otwory montażowe i częściowo odsłania gaśnicę. Miejsce odsłaniające cześć gaśnicy jednocześnie umożliwia jej szybkie intuicyjne wydobycie. Na obudowie można zamieścić dodatkową informację np. znak gaśnica, logo lub ozdobną grafikę. Wave chroniąc gaśnicę podkreśla estetykę obiektu, wskazuje położenie gaśnic przyciągając uwagę, chroni przed uszkodzeniem gaśnicy, ale również chroni osoby przechodzące obok np. w korytarzu przed przypadkowym potknięciem. 

Wykonanie z tworzywa PP Polipropylen. Wtrysk z 3 elementów.

Wymiary(mm): 386x234x400

Waga (kg): 1.90  2 szt w kartonie 44x25x54 cm

Mocowanie na kołki rozporowe do ściany.

Spodnia cześć przystosowana do gaśnic 6 i 9 kg (średnica 16-20 cm).

Kolor biały, czerwony, czarny lub inny (pow. 50 szt)
Naścienny stojak na gaśnice 6-9. Exclusive design.

Możliwe inne kolory od 50 szt.

BACKWALL DO GAŚNIC

Znak gaśnica 3D

Stojak - stand na gaśnicę 6-12

Hydrant Art Print

Hydrant DN25 

Znaki przestrzenne

Stojak - stand na gaśnicę 6-12

Znaki z grupy ISO7010 p.poż. i ewakuacja z dodatkowym elementem montażowym. Zalety to łatwy montaż, możliwość poziomowania po zamontowaniu, łatwe malowanie ścian i najważniejsze - efekt 3D na ścianie. Znak sprawia wrażenie jakby lewitował 3-5 mm od ściany dając efekt cienia wokół krawędzi. Głębokość szczeliny 5 mm wokół znaku sprawia, że znak trudno jest uszkodzić lub zerwać pomimo iż krawędź jest łatwo dostępna.

Zamów dowolny znak w wykonaniu 3D.

Hydranty DN 25 z dekoracyjnym printem. Przestawiony hydrant znajduje się w kinie "Warszawa we Wrocławiu. Przedstawia scenę z filmu "Chaplin strażakiem". Takie i inne realizacje wykonujemy na specjalne zamówienie. Zapraszamy do współpracy biura projektowe i inwestorów. 

Uniwersalne rozwiązanie pozwalające zmienić nudną i kłopotliwą gaśnicę w ozdobę mówiącą "Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów" (C). Wykonany pod zamówienie i życzenie klienta z dostosowaniem do istniejącego charakteru wnętrza. Płyta z powłoką aluminiową, mocowanie na dystanse ze stali nierdzewnej, oznakowanie dowolne, mozliwe łączenie znaku gaśnica z ze skróconą instrukcją ewakuacji PL/EN/DE. Wymiary dowolne

Znaki montowane prostopadle do ściany, montowane na specjalnej konstrukcji z płyty PCV. Możliwość zamontowania każdego znaku widocznego np. na długim korytarzu. Wysięgnik prostopadły "L" oraz skośny "V" dają możliwość wyboru sposobu montażu. Szczegóły w kategorii znaki, akcesoria - znaki 3D.

Wymiary dostosowane do wielości znaku. Materiał: Twarde PCV 1 mm lub PCV spienione 3 i 5 mm.

BackWall Extidesign

Punkt gaśnica z oznaczeniem

Akcesoria do gaśnic

I

  1. pl