Szafka metalowa ekonomiczna pomieści gaśnicę 4 lub 6 kg.
Dobra jakość za korzystną cenę. Malowanie proszkowe RAL3000, zamek patent, okienko na klucz zapasowy, znak gaśnica w komplecie (150x150mm). 

Wymiar: W600/ S250/ G250 mm

SKLEP  FIRESHOP.PL

Producent szafek matalowych różnego zastosowania. Skzynki na apteczki, skrzynki pocztowe, skrzynki na gaśnice, malowane proszkowe, zamek patent.

Szafki metalowe mogą być stosowane na wiele sposobów. W branży p.poż. służ do przechowywania gaśnic, hydrantów. W branży BHP służą do przechowywania podręcznego sprzętu bezpieczeństwa pracy jak okulary, kask, maseczka, zestaw kluczy, narzędzia, osłony, apteczka itp. W pierwszej pomocy służą do tworzenia apteczek, zestawów ratowniczych, przechowywania defibrylatora. W domowym zastosowaniu jako szafki pasujące do wystroju industrialnego, loftowego, surowego np stylu skadynawskiego. Produkujemy wiele typów szafek. Wykonujemy specjalne rozwiązania na indywidualne potrzeby. Naszymi klientami są PKP, Zakłady Chemiczne, Petrochemia, Energetyka. Szafki mają uniwersalne rozwiązania i nowoczesny design. Malowane proszkowo na wybrany kolor. Standardowe kolory to czerwony, szary-stalowy i białokremowy. Zobacz naszą galerię,

SG600E-R EKONOMIC

SZAFKA NA GAŚNICE czerwona/biała

SZAFKI METALOWE NA GAŚNICE

Szafka metalowa na gaśnicę 4 lub 6 kg. Proporcjonalne wymiary, trzy kolory wykonania. czerwony biłay i szarostalowy. Malowanie proszkowe, zamek patent, okienko na klucz zapasowy, znak gaśnica w komplecie (150x150mm ). 

Wymiar: W600/ S300/ G200 mm

SU600-W COMPACT
SZAFKA NA GAŚNICE - biały/krem

SU600-WALL 
SZAFKI METALOWE DLA PRACOWNIKÓW

 Ścianka szafek metalowych. Modułowe szafki metalowe. Wykorzystanie wolnej przestrzeni na ścianie. Dowolnego przeznaczenia np. jako szafki pracownicze, szafki na narzędzia, szafki na sprzęt dodatkowy, szafki BHP, itp.  Wymiary [mm]: 640x300x210

 Pomieści gaśnice GS5 lub GP12 kg.
Chroni gaśnice przed uszkodzeniem, kurzem, a czasami przed kradzieżą.
Pozwala wizualnie ocenić stan gaśnicy bez otwierania. Zamykana na zatrzask zabezpieczony zawleczką z plombą, Znak gaśnica w komplecie. Wymiary [mm]: 800x340x240

SU600-G COMPACT
SZAFKA NA GAŚNICE stalowa

Szafka metalowa na instrukcje p.poż obiektu. Zamek patent, malowanie proszkowe RAL3000. Może być również użyta do koca gaśniczego. Oznaczenie na drzwiach.  

Wymiary [mm]: 365x305x80

KEY BOX FOR EXIT

KASETKA Z BEZPIECZNĄ SZYBKĄ

KASETKI NA KLUCZCE

KASETKA NA KLUCZ ZE ZBIJAKIEM

ZAMYKANA NA ZAMEK PATENT

KASETKA NA KLUCZ

DO WYJŚCIA EWAKUACYJNEGO 

Szafka metalowa na koc gaśniczy. Zamek zatrzaskowy z możliwością zaplombowania.
. Malowanie proszkowe RAL3000,  Oznaczenie koca na drzwiach. Wewnątrz instrukcja użycia koca gaśniczego.  

Wymiary [mm]: 365x305x80

KASETKA - SZAFKA NA 3 KLUCZE

wykonana z tworzywa PP, zamykana na zatrzask w sekretny sposób. Estetyczne wykonanie bardzo korzystna cena. Szybka całkowicie bezpieczna, po uderzeniu rozsypuje się na kawałki. Doskonała na gadżety reklamowe.

Wymiary [mm]: 134x125x45  0,17kg

FIRE OPERATION CASE

SKRZYNKA NA INSTRUKCJĘ P.POŻ.

Szafka metalowa na klucz do drzwi ewakuacyjnych z szybką do zbicia (0,5 mm, nacięcie). Zamykana na zamek patentowy. Malowanie proszkowe RAL3000. Zalecamy oznaczyć szafkę znakiem "Klucz do wyjścia ewakuacyjnego - zbij szybkę w razie ewakuacji i otwórz drzwi ewakuacyjne." Kolor czerwony i biały.

Wymiary [mm]: 150x90x40

Szafka metalowa na klucz do wyjścia ewakuacyjnego. Prosty montaż. Blokada wkrętem z boku. Szybka do zbicia, ponacinana 0,5 mm grubości. 

  Wymiary [mm]: 100x100x22

Kolor: czerwony, biały, zielony

BLANCET CASE

SKRZYNIA NA KOC GAŚNICZY 

Szafka z tworzywa ABS na koc gaśniczy. Zamek zatrzaskowy z możliwością zaplombowania. kolor czarny. Oznaczenie koca na ściance. Odporna na warunki atmosferyczne. 

Mocowanie na 2 otwory z jednego boku. 

Wymiary [mm]: 350x315x100

BLACK CASE

SKRZYNIA NA KOC GAŚNICZY 

Stojak metalowy o podstawie H z uchwytem do powieszenia koca gaśniczego. Możliwość powieszenia jednocześnie gaśnicy 6kg.
. Malowanie proszkowe RAL3000. Możliwość zamocowania masztu ze znakiem 3D (3 ścianki)  

Wymiary [mm]: 885x305x430

STAND H BLANKET

Stojak na koc gaśniczy "H" 

SZAFKI NA KOC GAŚNICZY

Akcesoria do gaśnic

I

KASETKA NA KLUCZ BEZ ZBIJAKA

ZAMYKANA NA ZAMEK PATENT

Szafka metalowa na klucz do drzwi ewakuacyjnych z szybką do zbicia (0,5 mm, nacięcie). Zamykana na zamek patentowy. Malowanie proszkowe RAL3000.  Zalecamy oznaczyć szafkę znakiem "Klucz do wyjścia ewakuacyjnego - zbij szybkę w razie ewakuacji i otwórz drzwi ewakuacyjne."  Kolor czerwony i biały.

Wymiary [mm]: 150x90x40

FORMULARZ KONTAKTOWY

ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl