ADRES:

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

Zamówienia:

Tel.+48 888444998

biuro@fireshop.pl

 

Prezes:

Tel. +48 663916178

p.badowski@fireshop.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 SKLEP 

I

Wieszaki do gaśnic

Zapinka metalowa

WIESZAKI DO GAŚNIC

 Model: F1BE-V1 0411381
Producent: 1FIRE

Mocny wieszak do SOLIDNEGO mocowania gaśnicy w transporcie. Solidna stalowa konstrukcja. Zastosowanie: w pojazdach ciężarowych, autobusach, tramwajach, statkach, ciągnikach, kombajnach, maszynach itp. Wykonanie: ze stali, malowany proszkowo na czerwono RAL 3000. Wyposażenie: regulowany uchwyt dolnej części, opaska mocująca, zapinka Pasuje do gaśnic od 14 do 22 cm średnicy. Do gaśnic 4 kg, 6 kg, 9 kg, 12 kg. W górnej części opaska regulowana z taśmy 20 mm z zapinką metalową szybko otwieralną. Punkty montażowe w pionie i poziomie. Waga ok. 2 kg. Wieszak zaczep uchwyt do gaśnic 4 kg, 6 kg, 9 kg, 12 kg. Polecane również do montowania wewnątrz szafek na gaśnice do zabezpieczenia gaśnicy i szafki przed wyrwaniem pod wpływem przeciążenia podczas jazdy.

Wymiary: 
głębokość: 17 - 24 cm
szerokość: 15 cm
wysokość: 40 cm

Wieszak "MOBI1" REGULOWANY

Vechicle strong bracket

Opaska z taśmy wzmocnionej z oplotem odpornym na zmiany rozmiaru, rozciąganie. Odporna na zmiany temperatur, działanie wody , śniegu, słońca. Zapinka metalowa z możliwością regulacji długości taśmy. Regulowana zapinka metalowa pasuje do wieszaków typu DOUBLE z oczkiem. Możliwe zastosowanie opaski mocującej do mocowania zbiornika gaśnicy wraz z innym wieszakiem. Po dopasowaniu długości paska wystarczy podłożyć pasek pomiędzy korpus wieszaka i ścianę tuż przed przykręceniem wieszaka do ściany. Po dokręceniu wieszak opaska pozostaje zamocowana i spełnia swoją funkcję mocowania zbiornika gaśnicy do ściany. Długość pasuje do średnicy zbiornika 160mm (6kg) lub 210mm (9-12kg). Do mocniejszego trzymania gaśnicy można zastosować 2 opaski mocujące.
Wykonanie:
Taśma 20mm
Zapinka metalowa, ocynk, rozpinana intuicyjnie po jednym ruchu palca.

Uniwersalny wieszak do gaśnicy, do mocowania gaśnicy w budynku na ścianie. Uchwyt pasuje do gaśnic 4-12kg. Zaczepy pasują do zbiornika gaśnicy, w którym jest jedno lub dwa zaczepy oczkowe, "ucha". Dwa punkty podporowe z silikonową czarną końcówką zapewniają utrzymanie pionowej pozycji gaśnicy nawet przy zaczepie jednopunktowym. Ucho w wieszaku umożliwia zastosowanie opaski mocującej zabezpieczającej przed przypadkowym wypięciem gaśnicy np. w pojeździe podczas jazdy. Zamocowanie opaski z taśmy z zapinki metalowej umożliwia szybkie intuicyjne wypięcie gaśnicy jednym ruchem palca.
Wykonanie:
Materiał: stal 2 mm
Malowanie proszkowe RAL3000
Wymiary [mm]: 230x65x20
Kolor: czerwony
Grubość [mm]: 2

Uniwersalny wieszak DOUBLE z dodatkową opaską mocującą , zapinany na regulowaną  intuicyjnie otwieraną zapinkę metalową. Do bezpiecznego mocowania gaśnic np. w tramwaju, autobusie itp. Opaska wykonana z taśmy o wysokich parametrach technicznych zapewniających zachowanie rozmiaru, brak rozciągania nawet po wielu latach. Inne taśmy elastyczne nie spełniaja tego warunku, powodując ryzyko samoczynnego wypięcia zapinki i zagrożenie wypadnięcia gaśnicy. Stosujemy tylko sprawdzone i pewne rozwiązania.

Wykonanie:
Materiał: stal 2 mm
Malowanie proszkowe RAL3000
Wymiary [mm]: 230 × 65 × 20
Kolor: czerwony
Grubość [mm]: 2
Taśma 20mm
Zapinka metalowa, ocynk, rozpinana intuicyjnie po jednym ruchu palca.

Wieszak do gaśnic o ładunku 2kg pasujący do zbiorników gaśnic KZWM, Ogniochron, GZWM, Boxmet. Możliwość zamocowania opaski mocującej gaśnicę zapinaną na regulowaną zapinkę metalową.

Wykonanie:
Malowanie proszkowe RAL 3000
Końcówki drutu zabezpieczone silikonem.

Średnica drutu 4mm.

Wymiary [mm]: 320x11 5x8 0

BAND Z CLAPS

OPASKA DO WIESZAKA GAŚNICY 

DOUBLE BRACKET

WIESZAK PODWÓJNY 4/6/9/12 

DOUBLE BRACKET TAPE

WIESZAK PODWÓJNY Z TAŚMĄ 

WIRE METAL BRACKET

WIESZAK DO GAŚNIC 2 KG

Dlaczego gaśnice stoją na podłodze w sejmie RP? Dlaczego gaśnice wiszą krzywo w Sky Tower?
Sprawdź jak wyglądają gaśnice w Twojej lokalizacji? Produkujemy wieszaki do gaśnic pasujące do gaśnic na całym świecie i jednocześnie pozwalają aby utrzymać gaśnice w pionie, zapewnić intuicyjne zdjęcie gaśnicy i jednocześnie nie zapłacić zbyt wiele. Gaśnica zamocowana solidnie, pionowo w sposób, umożliwiający intuicyjne, szybkie zastosowanie gaśnicy w akcji gaśniczej. 
Zamocowanie uchwytu gaśnicy i znak gaśnica określają położenie w obiekcie. Gaśnica na podłodze może być przesuwana przy każdym sprzątaniu.  Wysokość mocowania gaśnicy określa sposób zdjęcia gaśnicy z wieszaka i szybkość podjęcia akcji gaśniczej. Gaśnica w transporcie wymaga szczególne solidnego mocowania. Wykonujemy wieszaki do gaśnic zgodnie ze sztuką według naszych projektów.

Opaska mocująca z zapinką do mocowania gaśnicy do wieszaka, uchwytu umożliwiająca szybkie odpięcie gaśnicy.

SKLEP  FIRESHOP.PL