Opaska mocująca z zapinką do mocowania gaśnicy do wieszaka, uchwytu umożliwiająca szybkie odpięcie gaśnicy.

Gaśnica zamocowana solidnie, pionowo w sposób, umożliwiający domyślne zdjęcie zapewnia szybkie podjecie akcji gaśniczej. Stosowanie wieszaka do gaśnicy podnosi poziom bezpieczeństwa i estetyki. Zamocowanie wieszaka określa położenie gaśnicy w obiekcie. Wysokość mocowania gaśnicy określa sposób zdjęcia gaśnicy z wieszaka i szybkość podjęcia akcji gaśniczej. Gaśnica w transporcie wymaga szczególne solidnego mocowania. Duże przeciążenia powodują, że gaśnica GP-6x o masie 10 kg, podczas zderzenia nabiera masy nawet 10 razy większej. Dlatego mocowanie do pojazdów wymaga szczególnie wzmocnionej konstrukcji. Zapisz się na newsletter, abyśmy mogli poinformować Cię o nowych rozwiązaniach. Wkrótce w ofercie wieszak wzmocniony do gaśnic 6 kg mocowanych w pojazdach ciężarowych i komunikacji publicznej. Czytaj więcej na naszym blogu.

WIRE METAL BRACKET

WIESZAK DO GAŚNIC 2 KG

DOUBLE BRACKET TAPE

WIESZAK PODWÓJNY Z TAŚMĄ 

DOUBLE BRACKET

WIESZAK PODWÓJNY 4/6/9/12 

BAND Z CLAPS

OPASKA DO WIESZAKA GAŚNICY 

Wieszak do gaśnic 2 kg pasujący do zbiorników KZWM Ogniochron, GZWM, Boxmet. Możliwość zamocowania opaski mocującej gaśnicę zapinana na regulowaną zapinkę metalową. Malowanie proszkowe. Końcówki zabezpieczone silikonem.

  Średnica drutu 4mm.

 

Wymiary [mm]: 320x115x80

Uniwersalny wieszak DOUBLE z dodatkową opaską mocującą , zapinany na regulowaną zapinkę metalową. Do bezpiecznego mocowania gaśnic np. w tramwaju, autobusie itp. Malowany proszkowo RAL3000, zapinka stal ocynk, taśma z mocnej tkaniny.  

Wymiary [mm]: 230x65x20

Kolor: czerwony
Grubość [mm]: 2

Uniwersalny wieszak do gaśnicy, do mocowania gaśnicy na ścianie. Do gaśnic 4-12kg. Zaczepy pasują do zbiornika gaśnicy w którym jest jedno lub 2 zaczepu oczkowe "ucho". Możliwość zamocowania taśmy z zapinka metalową. Malowany proszkowo RAL3000.

Wymiary [mm]: 230x65x20

Kolor: czerwony
Grubość [mm]: 2

Opaska parciana z regulowaną zapinką metalowa pasuje do wieszaków typu DOUBLE z oczkiem. Możliwe dopasowanie do każdego wieszak po podłożeniu opaski pod wieszak podczas przykręcania do ściany. Długość psuje do średnicy zbiornika 160 do 210 mm 

Do mocniejszego trzymania gaśnicy można zastosować 2 opaski.

SZLUFKA DO TAŚMY WIESZAKA

WIESZAKI ZACZEPOWE

Wieszak MOBILE-Strong 

Zapinka metalowa

Wieszaki do gaśnic

Akcesoria do gaśnic

I

  1. pl