Oferujemy wykonania dowolnej etykiety, kontrolki, oznakowania. Na potrzeby oznakowania serwisowego drukujemy kontrolki z datą serwisu , przeglądu i oznaczeniem podmiotu wykonującego. mamy przygotowane gotowe wzory dla firm serwisowych. Termin wykonania kontrolki 24H. Z gotowych wzorów oferujemy etykiety na gaśnice, hydranty, znaki informacyjne, tablice budowlane itp. Prosimy o przesłanie zapytania o wycenę etykiety jaka będzie wam potrzebna. Nasz grafik zaproponuje rozwiązanie graficzne i techniczne wykonania. Wykonujemy również różnego rodzaju mocowania do oznaczeń. Mocowania do ściany (znaki p.poż, BHP), do rury (oznaczenia rurociągów), do zastosowań zewnętrznych w terenie (znaki wodociągowe, hydrant). 

Oznaczenia BHP

Oznaczenia budowlane

Oznaczenia rurociągów

Oznaczenia na zewnątrz

Znaki akcesoria

Etykiety, kontrolki

I

Kontrolki do gaśnic 

Etykiety na gaśnice

Etykiety na butelki

Oznaczenia p.poż.

Przylepiec okragły 19

Przylepce - taśma

Przylepiec okrągły 25

Przylepiec kostka 

Przylepiec taśma

Kontrolka - etykieta przeznaczona do potwierdzenia przeprowadzonej kontroli z zaznaczeniem daty wykonania kontroli i daty następnego przeglądu.  Możemy wykonać na tej etykiecie trwały, odporny na rozmazywanie wydruk danych firmy, według przekazanej na treści i wzoru. Druk adresu i nazwy wykonujemy w kolorze czarnym. Wydruk na taśmie umożliwia utrzymać porządek, kontrolę ilości i seryjne odklejanie z etykieciarki. Ten wzór posiada zaznaczenie daty na pionowych paskach po bokach, oznaczenie przez dziurkowanie (dziurkacz) lub zakreślenie foliopisem.

Czas wykonania nowego wzory 14 dni, wydruk nazwy do istniejącego wzoru 1 dzień.

Kontrolki do gaśnic 

50x100 mm 24H

Kontrolka - etykieta przeznaczona do potwierdzenia przeprowadzonej kontroli no UDT z zaznaczeniem daty wykonania kontroli i daty następnego przeglądu. Możemy wykonać na tej etykiecie trwały, odporny na rozmazywanie wydruk danych firmy, według przekazanej treści i wzoru. Druk adresu i nazwy wykonujemy w kolorze czarnym. Wydruk na taśmie umożliwia utrzymać porządek, kontrolę ilości i seryjne odklejanie z etykieciarki. Datę można dziurkować lub oznaczać foliopisem.

Czas wykonania nowego wzory 14 dni, wydruk nazwy do istniejącego wzoru 1 dzień.

Kontrolki srebrne, znamionowe

Do oznaczania maszyn i UDT

Kontrolka - etykieta w kształcie kółeczka o średnicy 22 mm, wydrukowana na folii samoprzylepnej

z oznaczeniem 12 miesięcy i roku. Wystająca krawędź umożliwia dziurkowanie bez uszkadzania cyfry miesiąca. Dostępne na magazynie w dużej ilości. Druk wykonany na taśmie 10 cm po 4 szt w rzędzie. Możliwe wykonanie dowolnego kółka z inna treścią. 

 Naklejka kółko z datą

datownik - data wykonania

Korzystając z gotowych wzorów nie pobieramy opłaty za projekt czy przygotowanie, w cenie etykiety robimy dodruk adresu i nazwy od 100 szt. W przypadku zamówienia nowego wzoru etykiety czy znaku pobieramy dodatkową opłatę za projekt i przygotowanie do druku w wysokości 30 zł netto. 

 

 Projekt - przygotowanie do druku

przy nowym wzorze.

  1. pl

Kontrolki do gaśnic