ADRES:

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

Zamówienia:

Tel.+48 888444998

biuro@fireshop.pl

 

Prezes:

Tel. +48 663916178

p.badowski@fireshop.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 SKLEP 

SKLEP  FIRESHOP.PL

Kontrolki do gaśnic

 Projekt - przygotowanie do druku

 

Korzystając z gotowych wzorów nie pobieramy opłaty za projekt czy przygotowanie, w cenie etykiety robimy dodruk adresu i nazwy od 100 szt. W przypadku zamówienia nowego wzoru etykiety czy znaku pobieramy dodatkową opłatę za projekt i przygotowanie do druku w wysokości 30 zł netto. 

 

Przykłady etykiet wykonywanych przez nas:
Naklejki oznaczeń BHP, znaczki bezpieczeństwa, oznaczenie rurociągów, oznaczenia instalacji przeciwpożarowej, etykiety na butelki, kontrolki serwisowe, etykiety konserwatora itp.

 

 Naklejka kółko z datą

 

Kontrolka - etykieta w kształcie kółeczka o średnicy 22 mm, wydrukowana na folii samoprzylepnej

z oznaczeniem 12 miesięcy i roku. Wystająca krawędź umożliwia dziurkowanie bez uszkadzania cyfry miesiąca. Dostępne na magazynie w dużej ilości. Druk wykonany na taśmie 10 cm po 4 szt w rzędzie. Możliwe wykonanie dowolnego kółka z inna treścią. 

Kontrolki srebrne, znamionowe

do oznaczania maszyn i UDT

Kontrolka - etykieta przeznaczona do potwierdzenia przeprowadzonej kontroli no UDT z zaznaczeniem daty wykonania kontroli i daty następnego przeglądu. Możemy wykonać na tej etykiecie trwały, odporny na rozmazywanie wydruk danych firmy, według przekazanej treści i wzoru. Druk adresu i nazwy wykonujemy w kolorze czarnym. Wydruk na taśmie umożliwia utrzymać porządek, kontrolę ilości i seryjne odklejanie z etykieciarki. Datę można dziurkować lub oznaczać foliopisem.

Czas wykonania nowego wzory 14 dni, wydruk nazwy do istniejącego wzoru 1 dzień.

Kontrolki do gaśnic 

 

Kontrolka - etykieta przeznaczona do potwierdzenia przeprowadzonej kontroli z zaznaczeniem daty wykonania kontroli i daty następnego przeglądu.  Możemy wykonać na tej etykiecie trwały, odporny na rozmazywanie wydruk danych firmy, według przekazanej na treści i wzoru. Druk adresu i nazwy wykonujemy w kolorze czarnym. Wydruk na taśmie umożliwia utrzymać porządek, kontrolę ilości i seryjne odklejanie z etykieciarki. Ten wzór posiada zaznaczenie daty na pionowych paskach po bokach, oznaczenie przez dziurkowanie (dziurkacz) lub zakreślenie foliopisem.

Czas wykonania nowego wzory 14 dni, wydruk nazwy do istniejącego wzoru 1 dzień.

Przylepiec taśma

Przylepiec kostka 

Przylepiec okrągły 25

Przylepce - taśma

Przylepiec okragły 19

I

Etykiety, kontrolki

Znaki akcesoria

Oferujemy wykonania dowolnej etykiety, kontrolki, oznakowania. Na potrzeby oznakowania serwisowego drukujemy kontrolki z datą serwisu , przeglądu i oznaczeniem podmiotu wykonującego. mamy przygotowane gotowe wzory dla firm serwisowych. Termin wykonania kontrolki 24H. Z gotowych wzorów oferujemy etykiety na gaśnice, hydranty, znaki informacyjne, tablice budowlane itp. Prosimy o przesłanie zapytania o wycenę etykiety jaka będzie wam potrzebna. Nasz grafik zaproponuje rozwiązanie graficzne i techniczne wykonania. Wykonujemy również różnego rodzaju mocowania do oznaczeń. Mocowania do ściany (znaki p.poż, BHP), do rury (oznaczenia rurociągów), do zastosowań zewnętrznych w terenie (znaki wodociągowe, hydrant).