Zmienimy Twój firmowy drukowany katalog lub PDF, w interaktywny e-katalog z efektem przewracanych szeleszczących kartek, Twój tradycyjny katalog nabierze nowoczesnego wyglądu, zalety zostaną docenione przez Twoich klientów. Dodatkowo zyskujesz możliwość dystrybucji, reklamy i polecania swojej oferty poprzez zamieszczanie linków w tysiącach miejsc (e-narzędzia). Prześlij nam swój katalog w formie PDF, a sam się przekonasz co potrafimy z niego zrobić. Płacisz za jeden egzemplarz, pozostałe masz GRATIS

Jeśli sprzedajesz produkty luksusowe, nieruchomości, czy samochody, to wiesz, że tak naprawdę sprzedajesz możliwość spełnienia marzeń. A taka oferta wymaga perfekcyjnej oprawy. Pozwól swoim klientom zobaczyć ofertę w zachwycającej,  nowoczesnej oprawie. Zbuduj swoją doskonałą ofertę w programie graficznym. My przekształcimy ofertę z pliku PDF do postaci e-prezentacji. Pamiętaj, że to nie tylko forma przekazu informacji, to także doskonałe narzędzie dla agenta oraz do promowania oferty w internecie. Czytaj więcej na tej stronie. Gwarantujemy sukces. 

Magazyn Turystyczny

Pewnie już masz piękna ofertę turystyczną i drukowany katalog. Ale równie pewne jest, że wciąż poszukujesz sposobu na dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Właśnie otrzymałeś nową formę promocji. Czy linkujesz, czy wysyłasz e-mail, SMS, newsletter, zamieszczasz, udostępniasz w social mediach, za każdym razem kierujesz do swojej oferty przedstawionej w oryginalnej nowej formie. Twój klient zobaczy Twoją ofertę i szybko przekartkuje kolejne strony. Powielanie (zamiast drukowania) i dystrybucja (mailing, SMS) kosztuje Cię 0 zł.

E - katalog produktów

Czas skupienia naszej uwagi na treści jest dość ograniczony. Dlaczego?  Głównym czynnikiem jest pojawiająca się NUDA. Dlatego podanie wiedzy w sposób interesujący sprawia, że czytelnik szybciej się uczy i chętniej powraca  do materiałów. To właśnie z powodu wzbudzenia ciekawości publikacje z ruchomymi obrazami, animacjami czy video są chętniej oglądane.  Dokładnie tak samo jest z e-publikacją. Standardową treść podręcznika można ubarwić filmami, animacjami (np. GIFF), głosem lektora, podkładem muzycznym, dzięki czemu czytelnik z zainteresowaniem zapoznaje się z treścią.

E - katalog wnętrz, design

Zamawiając w restauracji danie zawsze zastanawiam się jak to będzie wyglądać, z czego będzie zrobione? Poźniej podejmuję ryzyko. Ocena? Bywa z tym różnie, ale nie mam wyjścia. Gdyby restauracja miała nasze elektroniczne menu, mógłbym w domu przed wyjściem zobaczyć opis zdjęcia a nawet zobaczyć film i usłyszeć odgłos smażenia czy krojenia. Moje zmysły zaczęłyby szaleć i szybko zdecydowałbym o wyborze dania. Czyż nie o to właśnie chodzi w restauracji? Już wyobrażam sobie tablet na specjalnym stojaku lub uchwycie przy wejściu do restauracji na którym szybko sprawdzę  jakie dania tutaj serwują, jak je przyrządzają i jak one wyglądają.

E - sprawozdanie, raport

Wiemy jak wygląda video reportaż i wiemy jak wygląda artykuł. Ale video nie ma treści do kopiowania i niema słów do pozycjonowania SEO. natomiast artykuł nie oddaje akcji, emocji i dźwięku. A gdyby tak połączyć artykuł z filmem w jeden przekaz, tak aby każdy mógł go odnaleźć w internecie, przeczytać a w trakcie czytanie słyszeć odgłosy np z pola walki, a pomiędzy tekstami zobaczyć krótkie relacje filmowe. A wszystko to podczas obracania kolejnych kartek publikacji. Po przeczytaniu i obejrzeniu udostępnisz link w social mediach lub prześlesz go przez e-mail czy SMS.  Zobacz więcej w zakładce E-narzędzia, Dlaczego e-katalog. 

Jesteś autorem opowiadań, wierszy lub innej twórczości? Pomyśl o nowej formie przekazu oraz o wzbogaceniu treści poprzez dodanie dźwięku i ruchomego obrazu. Wystarczy krótki GIFF lub kilku sekundowe nagranie, by zaskoczyć odbiorcę, podkreślić emocje i rozwijać wyobraźnie czytelnika. Twoje utwory mogą nabrać nowego wyrazu, który trafniej przedstawi to co chcesz przekazać. Właściwe zrozumienie treści ze słowa pisanego nie zawsze jest proste i oczywiste, dlatego wzbogacenie treści w dodatkowe animacje, video ułatwi czytelnikowi odbiór treści. Zobacz E-narzędzia i Dlaczego E-katalog może więcej.

 E- album fotograficzny

Skorzystaj z nowych możliwości edycji jakie oferuje e-publikacja. Dorównuje drukowanej edycji, przerasta wydanie PDF, a ponadto oferuje narzędzia do promocji. Doznania obracanych kartek wraz z towarzyszącym szelestem kartek przenoszą wyobraźnię odbiorcy  w świat doznań podczas czytania wydania drukowanego.   W e-publikacji znajdziesz potężne narzędzie marketingowe, do promowania publikacji. Sprawdź jakie to narzędzia w zakładce E-NARZĘDZIA. O tym jak je zastosować przeczytasz w zakładce DLACZEGO E-KATALOG.

E - prezentacje + video

Każda prezentacja wymaga szczególnej oprawy. Do wykonanej pracy grafika dodaj efektowny sposób prezentacji. Całość zachwyci odbiorcę, a przecież o to właśnie chodzi. Dodatkowo możesz ożywić obrazy na stronach e-prezntacji. Sprawdź i przetestuj. Dla uzupełnienia efektu można zastosować podkład muzyczny, głos lektora, tło prezentacji. Pomożemy osiągnąć najlepszy efekt w naszym e-katalogu. Oprócz opracowania prezentacji otrzymujesz szereg narzędzi promocji. Zobacz zakładkę "E-narzędzia.
Prezentacja z www.ethos3.com.

Jak ożywić Twoje kolekcje, jak oczarować odbiorcę? Zastosuj najnowszą technologię prezentacji. Zobacz jak działa elektroniczna wersja drukowanego katalogu. Zastosuj nowe narzędzia marketingowe do promocji swojej oferty.

To doskonały sposób, aby wyprzedzić konkurencję. Wystarczy projekt w pliku PDF, aby wyprzedzić konkurencje i wydrukować milion e-katalogów za cenę jednego. Oprócz nowoczesnej formy  z efektem przewracanych szeleszczących kartek, twój Katalog zostanie doceniony przez Twoich klientów. Zobacz przykłady.

E - moda, design, trendy

Jak pokazać dzieło sztuki aby wyeksponować detale? Nad tym pracują profesjonalni graficy. Teraz możesz przekazać video i dźwięk przekazując wrażenia pobudzające emocje i uczucia. A przecież właśnie o to chodzi Twórcy dzieła. Gdyby w drukowanym katalogu obrazy byłyby ruchome a z kartek wydobywał się dźwięk, to wrażenia odbiorcy byłyby o wiele większe i trafniejsze niż w zwykłym drukowanym katalogu. O to właśnie nam chodzi. Dlatego spełniamy życzenia i kreujemy żywe katalogi aby można trafnie przekaz emocji związany z Twoją sztuką.

E - WYDRUKI

Page to Click
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr