Przygotuj plik PDF z treścią

 

E-katalog powstaje w wyniku transformacji plików źródłowych do formy elektronicznego katalogu. Plikiem źródłowym jest treść którą chcesz zamieścić w e-katalogu zapisana w formie elektronicznej. Aby uniknąć błędów podczas tworzenia treści e-katalogu konieczne jest przesłanie pliku źródłowego z treścią w wersji ostatecznej wraz z załączonymi czcionkami. Podczas wykonania zlecenia nie ingerujemy w treść e-katalogu.

Wybierz jeden z pakietów
lub wyślij pytanie w formularzu kontaktowym.

Przygotuj pliki dodatkowe

 

Po wstawieniu treści z pliku źródłowego PDF, wstawimy Twoje LOGO, tło katalogu i ustawimy parametry publikacji. Plik z LOGO min 200x200px oraz obraz tła 1600x1200px. Po otwarciu katalogu na ekranie z obszaru tła widoczne będą tylko obrzeża tła. Dlatego zalecamy dobór tła równomiernego bez dużych szczegółów. Logo może być dodatkowo umieszczone na każdej stronie. Możesz również zamówić e-katalog dla swoich dystrybutorów i ich handlowców zamieszczając nazwę ,logo, adres swojego dystrybutora. W ten sposób zdobywasz wraz z e-katalogiem narzędzie marketingowe do prezentacji swojej oferty.

Przy powielaniu e-katalogu nie potrzebujesz drukarni ani kuriera czy poczty. Powielanie i wysyłanie masz GRATIS. Wykonujemy tylko matrycę do powielania. Samo kopiowanie i rozsyłanie może zrobić każdy wysyłając link (email, SMS), udostępniając na portalach społecznościowych, zamieszczając link na stronie czy podpinając pod baner.

 

Płacisz tylko za 1 egzemplarz.

 

Każdy następny otrzymasz GRATIS.

 

OFERTA

Zanim zamówisz - przeczytaj.

 

Formularz  Kontaktowy

Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Kim jesteś
FIRMA
WYDAWNICTWO
INSTYTUCJA
W sprawie
Zapytanie o ofertę
Sprawy techniczne
Inne
Telefon
    wyślij    
    wyślij    
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Jeśli  masz  dodatkowe  pytania

 

wypełnij  poniższy formularz.

Dodatkowe informacje:

* powyżej 10 szt wycena indywidualna

zamówienie wykonania projektu wykraczającego poza oferowane wartości pakietów, będą wycenianie indywidualnie.

W ofercie podano ceny netto (VAT23%)

Page to Click
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr