ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 SKLEP 

OZNACZENIA OPISOWE GAŚNICY 

SKLEP  FIRESHOP.PL

INSTRUKCJA UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY RKO

Instrukcja informująca w jaki sposób gasić ogień przy pomocy hydrantu DN25 /DN52, Ilustracje i opisy wskazują co można gasić, czego nie można, w jaki sposób, jak zachować bezpieczeństwo dla człowieka. Hydranty fabrycznie posiadają tylko instrukcję uruchomienia hydrantu. Dlatego zamieszczenie takiej instrukcji pozwoli nie tylko uruchomić ale również skutecznie działać w celu powstrzymania pożaru. Szczególnie przydatna podczas szkolenia p.poż pracowników. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 5 mm. Mozliwe wykonanie w ramie obrazu lub w antyramie.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

Instrukcja gaszenia gaśnicą proszkową. lustracje i opisy wskazują co można gasić, czego nie można, i w jaki sposób. Jak zachować bezpieczeństwo dla człowieka. Gaśnice fabrycznie posiadają tylko instrukcję uruchomienia. Dlatego zamieszczenie takiej instrukcji pozwoli nie tylko uruchomić ale również skutecznie działać w celu powstrzymania pożaru. Szczególnie przydatna podczas szkolenia p.poż pracowników. Mocowanie na przylepce, w ramie obrazu, antyramie  lub w wersji 3D na podkładzie 5 mm.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

Instrukcja p.poż alarmowania w wersji skróconej. Służy do oznakowania miejsc kluczowych dla ewakuacji aby zapewnić właściwą i widoczną informację. Szczególnie ważne w hotelach, halach widowiskowych, dworcach, lotniskach, stadionach.

Wystarczy rzut okiem aby zorientować się jakie są zasady działania podczas pożaru. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 3 mm.

Wykonanie na płycie PCV 0,7mm, napisy w 3 językach PL-DE-ENG. 

Wymiary [mm]:

A 250x350x0,7

B 150x200x0,7

Instrukcja wg projektu naszego autorstwa z myślą osiągnięcia maksymalnego połączenia efektu szybkiego uczenia poprzez atrakcyjność infografiki i czytelności opisów. Schemat obrazkowy umożliwia szybka orientację postępowania na wypadek pożaru. A czas i właściwe działanie jest kluczowym elementem działania podczas zagrożenia. Dodatkowo uzyskano efekt dekoracyjny w porównaniu ze zwykłą instrukcją tekstową. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 5 mm.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

Instrukcja informująca w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy w zakresie RKO resuscytacji oddechowo-krążeniowej. Poza podstawowym działaniem instrukcja zawiera opis działania z wykorzystaniem AED (defibrylatora).

Ilustracje i opisy wskazują krok po kroku kolejne czynności w sposób czytelny i estetyczny. Poza informacją instrukcja odznacza się graficzną spójnością i estetyką wykonania. bezpieczeństwo dla człowieka. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 5 mm.

Rama obrazu lub antyrama.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

INSTRUKCJA GASZENIA HYDRANTEM DN25 / DN52 

INSTRUKCJA GASZENIA GAŚNICA PROSZKOWĄ LUB INNĄ 

INSTRUKCJA P.POŻ. ALARMOWANIA PL/ANG/UK

INSTRUKCJA P.POŻ. ALARMOWANIA 

Instrukcje udzielania pierwszej pomocy

I

Oznaczenia i instrukcje p.poż. 

Znaki akcesoria

Kiedy wybuchnie pożar nie ma czasu na czytanie lub pytanie jak to działa. Brak podstawowej wiedzy o uruchomieniu gaśnicy, gaszeniu i zasadach bezpieczeństwo prowadzi do zaniechania podjęcia próby gaszenia. A to z kolei zagraża życiu ludzi i prowadzi do zniszczenia w pożarze dorobku życia. Zakup gaśnicy to jedno, a skuteczne gaszenie to drugie. Pomiędzy tymi działaniami potrzebna jest informacja: gdzie jest gaśnica, jak ją uruchomić, co można nią gasić, a czego nie wolno, w jaki sposób gasić w różnych przypadkach, jak zachować ostrożność. Dlatego opracowaliśmy instrukcje obrazkowe oraz skrócone oznaczenia o przeznaczeniu gaśnicy, sposobie użycia i zasadach bezpieczeństwa. Aby jednak nie robić na ścianie choinki ze znakami, oferujemy je w zestawach tworzących uporządkowany układ geometryczny na wspólnym podkładzie w sposób pasujący do prezentacji gaśnicy.

Oznaczenie gaśnicy AP25

Znak do gaśnicy komputerowej 

Znak do gaśnicy typu F

Instrukcje sprzętu przeciwpożarowego