Pokrowce na gaśnice i hydranty

Pokrowce na gaśnice 

Akcesoria do gaśnic

I

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic. Dostępne rozmiary na gaśnice 4/6/9/12 kg maskujące gaśnicę nakładany od góry, zachowujący swoja sztywność i fason. Może być zakładany na gaśnice zamocowane do stojaka, na ścianie, lub stojące na podłodze. Materiał wytrzymały na różne warunki atmosferyczne jak deszcz czy mróz. Kolor czerwony lub inny na życzenie (pow 50 szt).

Pokrowiec na gaśnice 6/12 kg

Typ "nakładka"

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic. Dostępne rozmiary na gaśnice 4/6/9/12 kg chroniący gaśnicę przed promieniowaniem słonecznym UV, kurzem, śniegiem itp. Może być zakładany na gaśnice zamocowane do stojaka, na ścianie, lub stojące na podłodze. Materiał wytrzymały na różne warunki atmosferyczne jak deszcz czy mróz. Kolor czerwony lub inny na życzenie (pow 50 szt).

Pokrowiec na gaśnice 6kg

z gumką - Typ "czepek"  

Pokrowiec na gaśnice 6 kg

cover extinguisher yellow  

 Pokrowiec na gaśnice 1-2 kg

cover extinguisher car

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic samochodowych. Dostępne rozmiary na gaśnice 1/2 kg. Wykonane z cordury, mocowane za pomocą rzepów. Rzepy łatwo przyczepiają się do filcowej tapicerki bagażnika. Możliwy nadruk napisu, logo. minimalne zamówienie 100 szt. Kolor czerwony lub czarny. 

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 6 kg przeworzonych na samochodach lub stosowanych w warunkach zapylenia, zanieczyszczenia, wilgoci itp. Proste i tanie rozwiązanie ochrony gaśnicy. Wykonane z impregnowanego odpornego na wodę materiału. W przedniej części oznakowanie i miejsce an logo firmy (od 10 szt). Z tyłu pokrowca gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. Chroni gaśnicę przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Pokrowiec dedykowany na agregat śniegowy AS20/30.

Chroniący przed promieniowaniem słonecznym UV, kurzem, śniegiem itp Materiał wytrzymały na różne warunki atmosferyczne jak deszcz czy mróz. Kolor czerwono-czarny.

Pokrowiec na agregat AS20/30

 

Pokrowiec na gaśnice 50 kg

przewoźne i agregat AP50  

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 50 kg przewoźnych i agregatów gaśniczych AP50 KZWM-Ogniochron. Występuje w wersji porywającej zbiornik i uchwyt. Wykonane z dermy. W przedniej części oznakowanie i miejsce na logo firmy (od 10 szt). Na dole gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. uchwyt w górnej części umożliwia intuicyjne i szybkie zdjęcie pokrowca jednym pociągnięciem. Chroni agregat przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Pokrowiec na gaśnice 25 kg

przewoźne i agregat AP25  

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 25 kg przewoźnych i agregatów gaśniczych AP25 (GZWM, KZWM, Boxmet). Występuje w wersji porywającej zbiornik i w wersji pokrywającej cały agregat. Wykonane z dermy. W przedniej części oznakowanie i miejsce na logo firmy (od 10 szt). Na dole gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. uchwyt w górnej części umożliwia intuicyjne i szybkie zdjęcie pokrowca jednym pociągnięciem. Chroni agregat przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Kolor czerwony na gaśnicach jest najbardziej narażony na promieniowanie UV, które po kilku latach ekspozycji na słońce powoduję zmianę koloru czerwonego na pomarańczowy. Zmiana koloru dyskwalifikuje gaśnicę do stosowania w ochronie przeciwpożarowej, gdyż nie spełnia warunków nory PN-EN-3. Dodatkowo oddziaływują inne czynniki jak deszcz, kwaśne pyły węglowe, śnieg, mróz. Z wymieniony powodów po 2 do 4 latach gaśnica na zewnątrz bez zabezpieczenia jest praktycznie do wymiany.  A szkoda, bo obecnie największy koszt utrzymania gaśnicy - czyli wykonanie badania UDT i wymiana środka gaśniczego powinien być po 20 latach od daty zakupu. Dużo taniej będzie kupić pokrowiec na gaśnicę, a nawet szafkę. Oprócz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi chronimy gaśnicę przed kradzieżą, a dobierając wzór pokrowca czy szafki mamy wpływ na wygląd i estetykę. Sami oceńcie czy warto. Koszt gaśnicy AP25 1000 zł - koszt pokrowca 50 zł.

Akcesoria do gaśnic

I

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic od 4-6 kg, do mocowania na gaśnicy.  kolor czerwony, naszyty znak gaśnica. Z tyłu wszyta gumka ściągająca po obrysie. Zdejmowanie intuicyjne poprzez pociągnięcie góry pokrowca.

Wymiary [mm]: 885x305x430

Pokrowiec EXTI P6

na gaśnice 4/6/ 

  1. pl