SKLEP  FIRESHOP.PL

Pokrowce na gaśnice i hydranty

Pokrowce na gaśnice 

Akcesoria do gaśnic

I

Pokrowiec na gaśnice 6 kg

cover extinguisher yellow  

 Pokrowiec na gaśnice 1-2 kg

cover extinguisher car

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic samochodowych. Dostępne rozmiary na gaśnice 1/2 kg. Wykonane z cordury, mocowane za pomocą rzepów. Rzepy łatwo przyczepiają się do filcowej tapicerki bagażnika. Możliwy nadruk napisu, logo. minimalne zamówienie 100 szt. Kolor czerwony lub czarny. 

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 6 kg przeworzonych na samochodach lub stosowanych w warunkach zapylenia, zanieczyszczenia, wilgoci itp. Proste i tanie rozwiązanie ochrony gaśnicy. Wykonane z impregnowanego odpornego na wodę materiału. W przedniej części oznakowanie i miejsce an logo firmy (od 10 szt). Z tyłu pokrowca gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. Chroni gaśnicę przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Pokrowiec dedykowany na agregat śniegowy AS20/30.

Chroniący przed promieniowaniem słonecznym UV, kurzem, śniegiem itp Materiał wytrzymały na różne warunki atmosferyczne jak deszcz czy mróz. Kolor czerwono-czarny.

Pokrowiec na agregat AS20/30

 

Pokrowiec na gaśnice 50 kg

przewoźne i agregat AP50  

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 50 kg przewoźnych i agregatów gaśniczych AP50 KZWM-Ogniochron. Występuje w wersji porywającej zbiornik i uchwyt. Wykonane z dermy. W przedniej części oznakowanie i miejsce na logo firmy (od 10 szt). Na dole gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. uchwyt w górnej części umożliwia intuicyjne i szybkie zdjęcie pokrowca jednym pociągnięciem. Chroni agregat przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Pokrowiec na gaśnice 25 kg

przewoźne i agregat AP25  

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic 25 kg przewoźnych i agregatów gaśniczych AP25 (GZWM, KZWM, Boxmet). Występuje w wersji porywającej zbiornik i w wersji pokrywającej cały agregat. Wykonane z dermy. W przedniej części oznakowanie i miejsce na logo firmy (od 10 szt). Na dole gumka ściągająca, która poprawia przyleganie do zbiornika. uchwyt w górnej części umożliwia intuicyjne i szybkie zdjęcie pokrowca jednym pociągnięciem. Chroni agregat przed deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem słonecznym UV.  

Kolor czerwony na gaśnicach jest najbardziej narażony na promieniowanie słoneczne UV. Po kilku latach ekspozycji na słońce UV powoduje zmianę koloru czerwonego na pomarańczowy. Zmiana koloru dyskwalifikuje gaśnicę do stosowania w ochronie przeciwpożarowej, gdyż nie spełnia warunków nory PN-EN-3. Dodatkowo działają inne czynniki jak deszcz, kwaśne pyły węglowe, śnieg, mróz. Z wymieniony powodów po 2 do 4 latach gaśnica ustawiona na zewnątrz, bez zabezpieczenia UV jest praktycznie do wymiany.  A szkoda, bo obecnie największy koszt utrzymania gaśnicy - czyli wykonanie badania UDT i wymiana środka gaśniczego powinien być po 20 latach od daty zakupu. Dużo taniej będzie kupić pokrowiec na gaśnicę, a nawet szafkę. Oprócz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi chronimy gaśnicę przed kradzieżą, a dobierając wzór pokrowca czy szafki mamy wpływ na wygląd i estetykę. Sami oceńcie czy warto. Koszt gaśnicy AP25 1400 zł - koszt pokrowca 60 zł.

Akcesoria do gaśnic

I

Uniwersalny pokrowiec do gaśnic od 4-6 kg, do mocowania na gaśnicy.  kolor czerwony, aszyty znak gaśnica. Z tyłu wszyta gumka ściągająca po obrysie. Zdejmowanie intuicyjne poprzez pociągnięcie góry pokrowca.

Wymiary [mm]: 885x305x430

Pokrowiec EXTI P6

na gaśnice 4/6/ 

Pokrowiec na gaśnicę 6 lub 9 kg z gumką. Zakładany na gaśnicę podobnie jak czepek. Wykonany z folii budowlanej wzmocnionej drobnym oplotem sznurkowym. Gumka  zamocowana z tyłu gaśnicy obejmuje wieszak. 

Przeznaczenie
Bezbarwny materiał pokrowca umożliwia szybką identyfikację gaśnicy. Przedłuża jakość gaśnicy. Ochrona gaśnicy przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych jak opady deszczu, śniegu, gradu, promieniowania UV ze słońca., sprzyjających powstawaniu korozji na metalowej powłoce zbiornika gaśnicy.

POKROWIEC NA GAŚNICE GP6 (FOLIA PCV ZBROJONA)

FORMULARZ KONTAKTOWY

ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl