ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 SKLEP 

Mobilny zestaw na trzy gaśnice i koce gaśnicze. Wózek na gaśnice zaprojektowany i wyprodukowany przez nas. Możliwy montaż  dowolnego wyposażenia.

 

Zobacz katalog TROLLEY 2.

Więcej na fireshop.pl Tel. 888444998


Większa przewaga w walce z pożarem.
1. Skrócenie czasu od detekcji do rozpoczęcia gaszenia. 
2. Mobilność zestawu na wózku.
3. Rodzaj gaśnic dobrany do odpowiedniego zagrożenia.
4. Uzyskanie jak największej mocy gaszenia.
5. Intuicyjna obsługa - tablica z opisem rodzaju gaśnic i sposobie gaszenia. 

 

SKLEP  FIRESHOP.PL

Mobilny Zestaw Pianotwórczy służy do zmiany linii gaśniczej wodnej w pianową.  Mobilny zestaw łączy się za pomocą węży z  hydrantem zewnętrznym. W zestawie jest wąż 75/20m przełącznik 75/52 , inżektor 52/52 wąż 52/20m , prądownica pianowa. Środek gaśniczy AFFF 3% mieści się w zbiorniku 60l. 

MOBILNY ZESTAW PIANOTWÓRCZY MZG-06

WÓZEK GAŚNICZY TROLLEY 2

MOBILNY ZESTAW GAŚNICZY 

I

ZESTAWY P.POŻ. BHP

Zestawy P.POŻ. mobilne

Czasami gaśnica to za mało. Jeśli nie wiemy do końca, co się zapali, jaki mocny będzie ogień, gdzie się zapali, warto zainwestować w Mobilny zestaw gaśniczy. Sam ustal jakie materiały mogą się zapalić, jak duże jest zagrożenie. Napisz do nas czego oczekujesz a przygotujemy propozycje gotowego zestawu gaśniczego. Pracujemy na stworzeniem nowych modeli. W przyszłości rozwiązania coraz bardziej zaawansowane technicznie. Zapisz się na bezpłatny biuletyn informacyjny, aby zobaczyć nowe produkty. 

Stojaki na gaśnice czerwone i czarne, do mocowania gaśnicy i ekspozycji. Mozliwość zamocowania znaku gaśnica i koca gaśniczego.