Czasami gaśnica to za mało. Jeśli nie wiemy do końca, co się zapali, jaki mocny będzie ogień, gdzie się zapali, warto zainwestować w Mobilny zestaw gaśniczy. Sam ustal jakie materiały mogą się zapalić, jak duże jest zagrożenie. Napisz do nas czego oczekujesz a przygotujemy propozycje gotowego zestawu gaśniczego. Pracujemy na stworzeniem nowych modeli. W przyszłości rozwiązania coraz bardziej zaawansowane technicznie. Zapisz się na bezpłatny biuletyn informacyjny, aby zobaczyć nowe produkty. 

Zestawy GAŚNICZE STACJONARNE

ZESTAWY P.POŻ. BHP

I

DUAL BOX EXTINGUISHERS

SZAFKA NA 3 GAŚNICE DUAL3

ZESTAW GAŚNICA +

KOC + SZAFKA

ZESTAW  GAŚNICA +

KOC + SZAFKA + STOJAK

FIRE EXTINGUISHER DOUBLE BOX

SKRZYNIA NA DWIE GAŚNICE 

Szafka z tworzywa do przechowania i zabezpieczenia gaśnic. Oferowana również z zestawem gaśnic. Zamykana na zatrzask lub zamek. możliwość założenia plomby lub kłódki.  

Wymiary [mm]: 645/745/269

Idealne rozwiązanie na stacje paliw i nie tylko. Wszędzie tam gdzie gaśnica i koc muszą być w jednym miejscu i to na zewnątrz. Może to być pole biwakowe, skład odpadów, magazyn paliw, farb, olej itp. Może być przed wejściem do strefy odgrodzonej, zabezpieczonej jak namiot, skupisko ludzi, obszar zagrożony skażeniem itp.

SKLEP  FIRESHOP.PL

Szafka z mieszanki tworzyw do przechowania i zabezpieczenia gaśnic lub innego sprzętu. Oferowana również z zestawem gaśnic. Zamykana na zatrzask lub zamek. możliwość założenia plomby lub kłódki.  

Wymiary [mm]:616/735/270

FORMULARZ KONTAKTOWY

ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl