Czasami gaśnica to za mało. Jeśli nie wiemy do końca, co się zapali, jaki mocny będzie ogień, gdzie się zapali, warto zainwestować w Mobilny zestaw gaśniczy. Sam ustal jakie materiały mogą się zapalić, jak duże jest zagrożenie. Napisz do nas czego oczekujesz a przygotujemy propozycje gotowego zestawu gaśniczego. Pracujemy na stworzeniem nowych modeli. W przyszłości rozwiązania coraz bardziej zaawansowane technicznie. Zapisz się na bezpłatny biuletyn informacyjny, aby zobaczyć nowe produkty. 

Zestawy GAŚNICZE STACJONARNE

ZESTAWY P.POŻ. BHP

I

DUAL BOX EXTINGUISHERS

SZAFKA NA 3 GAŚNICE DUAL3

ZESTAW GAŚNICA +

KOC + SZAFKA

ZESTAW  GAŚNICA +

KOC + SZAFKA + STOJAK

FIRE EXTINGUISHER DOUBLE BOX

SKRZYNIA NA DWIE GAŚNICE 

Szafka z tworzywa do przechowania i zabezpieczenia gaśnic. Oferowana również z zestawem gaśnic. Zamykana na zatrzask lub zamek. możliwość założenia plomby lub kłódki.  

Wymiary [mm]: 645/745/269

Idealne rozwiązanie na stacje paliw i nie tylko. Wszędzie tam gdzie gaśnica i koc muszą być w jednym miejscu i to na zewnątrz. Może to być pole biwakowe, skład odpadów, magazyn paliw, farb, olej itp. Może być przed wejściem do strefy odgrodzonej, zabezpieczonej jak namiot, skupisko ludzi, obszar zagrożony skażeniem itp.

Szafka z mieszanki tworzyw do przechowania i zabezpieczenia gaśnic lub innego sprzętu. Oferowana również z zestawem gaśnic. Zamykana na zatrzask lub zamek. możliwość założenia plomby lub kłódki.  

Wymiary [mm]:616/735/270

FORMULARZ KONTAKTOWY

ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl

SKLEP  FIRESHOP.PL