Ekspozycja znaków bezpieczeństwa

LEVI 5

Znaki 3D 5mm

 V45 - Domek

Znaki przestrzenne dwustronne V

SKLEP  FIRESHOP.PL

Dystans pod znaki

Przylepiec okragły 19

Przylepce - taśma

Przylepiec okrągły 25

Przylepiec kostka 

Przylepiec taśma

Konstrukcje 3D do znaków

Uchwyt sufitowy typu "Z"

Uchwyt 3 ścienny "H" 

Uchwyt 4 ścienny podwieszany

ROL-ON RUROWY

ROL-ON BUDOWALNY

ROL-ON REGULAMIN

Znaki "ROL-ON" zwijane  

SAFE-BOARD
EKOLOGICZNE

SAFE-BOARD
BUDOWALNY

SAFE-BOARD
REGULAMIN

SAFE-BOARD

Znaki przestrzenne 3D

O F E R T A

Znaki akcesoria

Znaki 3D

I

Znaki bezpieczeństwa i informacyjne to nieodłączny element każdego obiektu, budowli, budynku. Zawsze jest to tabliczka, płytka, naklejka z wydrukowaną treścią. Ale czy zawsze muszą wyglądać jak zło konieczne? A może warto zamienić je w ozdobę na ścianie? Wyróżnij się od innych zastosuj nietypowe sposoby montażu znaków. Zwiększysz ich widoczność, a tym samym bezpieczeństwo, jednocześnie podnosząc poziom estetyki obiektu. Zobacz nasze nowe sposoby montażu. Jeśli znaki muszą już być, to spróbuj je wyeksponować tak, aby stały się ozdobą. W ten sposób nie chciany i nie pasujący do reszty czerwony czy zielony element staje się ozdobą. Dbałość o bezpieczeństwo jest zauważalne, a tym samym poprawia się poziom bezpieczeństwa i prestiż obiektu. Zobacz naszą galerię.    

Znaki wyglądające jakby lewitowały 5 mm nad ścianą. Poza doskonałym efektem lewitowania, mamy kilka korzyści dodatkowych. Montaż znaku, umożliwia kontrolę nad poziomym zamocowaniem znaku oraz łatwy demontaż bez niszczenia powłoki ściany. Wystarczy jeden otwór pod mały kołek rozporowy do zamocowania znaku. Podczas malowania ściany znak można łatwo osłonić. W tej wersji można zamówić każdy znak. Instrukcję montażu znajdziesz w opisie produktu w sklepie oraz drukowaną instrukcję przy zakupie. Katalog znaków można zobaczyć na FIRESHOP.L

Znaki wystające ze ściany oparte na konstrukcji typu V pod kątem 45 stopni. Korpus nośny znaku wykonany jest z płyty PCV 1 mm. Montowane poprzez dwie wystające zakładki skierowane do wewnątrz. Na zakładkach wykonane są otwory typu EURO umożliwiające  wsunięcie główki wkręta przez otwór i przesunięcie znaku w celu zaczepienia. Dla pewności można dokręcić wkręty krótkim wkrętakiem.   Taki sposób prezentacji znaku umożliwia poprawne umieszczenie znaku na długim korytarzu, zapewniając poprawny kąt widzenia znaku z dalszej odległości w dwóch stron. Wymiar znaku [mm]: 150x150,  200x200 (inny wymiar dostępny na zamówienie).

Znaki wystające ze ściany oparte na konstrukcji typu "L" pod kątem 90 stopni. Korpus nośny znaku wykonany jest z płyty PCV 1 mm. Montowane poprzez wystającą zakładkę za pomocą przylepców lub kołków rozporowych w zależności od rodzaju powierzchni. Taki sposób prezentacji znaku umożliwia poprawne umieszczenie znaku na długim korytarzu, suficie, lub tuż przed zmiana kierunku drogi, zapewniając poprawny kąt widzenia znaku z dalszej odległości w dwóch stron. Wymiar znaku [mm]: 150x150,  200x200 (inny wymiar dostępny na zamówienie).

 L90 - Wysięgnik

Znaki przestrzenne dwustronne L

Znaki wykonywane głównie dla oznakowania hydrantów zewnętrznych. Możliwe inne zastosowania np. oznakowanie miejsca zbiórki do ewakuacji, oznakowania miejsca lub kierunku, tablica kierunkowa itp. Tak wykonana konstrukcja służy jako nośnik dowolnego oznakowania na 3 ścianach usytuowanych pod katem 60 stopni. Konstrukcja metalowa wykonana z blachy stalowej 1 mm, malowany proszkowo na kolor biały. Wewnątrz konstrukcji przyspawana jest rura, za pomocą której znak montowany jest do konstrukcji rurowej (zapytaj doradcę).

Solidna konstrukcja wytrzymuje silne wiatry. Znaki naklejane są na powierzchnie blachy, a następnie zabezpieczanie lakierem lub folią dla ochrony przed wilgocią i promieniowaniem UV.  Wymiary ścianki to 250x250/350x350/500x500 mm 

 

 3D - Hydrant 

Znaki 3 ścienne metalowe

Konstrukcja typu "L" pod kątem 90 stopni. Korpus nośny znaku wykonany jest z płyty PCV 1 mm. Montowane poprzez wystającą zakładkę za pomocą przylepców lub kołków rozporowych w zależności od rodzaju powierzchni. Taki sposób prezentacji znaku umożliwia poprawne umieszczenie znaku na długim korytarzu, suficie, lub tuż przed zmiana kierunku drogi, zapewniając poprawny kąt widzenia znaku z dalszej odległości w dwóch stron. Wymiar zanku do wklejenia [mm]: 150x150,  200x200 (inny wymiar dostępny na zamówienie).

 

L90 - Wysięgnik

do znaku dwustronnego L

 

KONSTRUKCJA RUROWA DO mocowania znaków na zewnątrz

Rura o średnicy 42 mm, stalowa, ocynkowana ogniowo. Składa się z dwóch odcinków 1000 mm składanych w jedna całość za pomocą łączenia "rura w rurę" jak w odkurzaczu. Dzięki temu można ją swobodnie przewozić w bagażniku lub paczce. Znaki 3 ścienne mocowane na tuleję, mocowaną  śrubą dociskową.

Do mocowania znaków "H" jak hydrant, miejsce zbiórki, kierunki ?

Znaki lub konstrukcje podwieszane do sufitu. W komplecie kółeczka, łańcuszki, kołki, rozporowe. Wykonane z twardego PCV 1-3 mm 

 W tej wersji można zamówić znak o dowolnej treści.

 

Znaki 3D PODWIESZANE - SUFITOWE  

Konstrukcja typu V pod kątem 45 stopni. Korpus nośny znaku wykonany jest z płyty PCV 1 mm. Montowane poprzez dwie wystające zakładki skierowane do wewnątrz. Na zakładkach wykonane są otwory typu EURO umożliwiające  wsunięcie główki wkręta przez otwór i przesunięcie znaku w celu zaczepienia. Dla pewności można dokręcić wkręty krótkim wkrętakiem.   Taki sposób prezentacji znaku umożliwia poprawne umieszczenie znaku na długim korytarzu, zapewniając poprawny kąt widzenia znaku z dalszej odległości w dwóch stron. Wymiar znaku do wklejenia [mm]: 150x150,  200x200 (inny wymiar dostępny na zamówienie).

 

V45 - Wysięgnik

do znaku dwustronnego V

FORMULARZ KONTAKTOWY

ADRES:

 

1 FIRE  Paweł Badowski

ul. Traugutta 9A

49-200 Grodków

 

Tel.+48 663916178       

p.badowski@fireshop.pl