Zakup gaśnicy, w większości wypadków, wynika z przymusu narzuconego przepisami o obowiązkowym wyposażeniu budynku w gaśnice. Ale przymus nie musi oznaczać godzenia się na np. stawianie gaśnicy na podłodze. W tym dziale znajdziesz wieszaki, szafki, stojaki do gaśnic. Jeśli gaśnica musi być i to w miejscu dobrze widocznym. Zamiast myśleć jak ją schować, proponujemy pomyśleć, jak ją wyeksponować. W ten sposób nie chciany i nie pasujący do reszty czerwony element staje się ozdobą. Eksponowanie bezpieczeństwa odbierane jest jak szczególna dbałość o bezpieczeństwo ludzi, w tym również klientów. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz rozwiązania pasujące do Twojej wizji.    

Instrukcje p.poż.

INSTRUKCJA P.POŻ. ALARMOWANIA ART1

INSTRUKCJA P.POŻ. ALARMOWANIA PL/DE/ANG

Instrukcja zaprojektowana przez grafika Pawła Badowskiego z myślą osiągnięcia maksymalnego połączenia efektu wizualnego ze skutecznym odczytaniem treści. Schemat obrazkowy umożliwia szybka orientację postępowania na wypadek pożaru. A czas i właściwe działanie jet kluczowym elementem działania w pożarze. Dodatkowo uzyskano efekt dekoracyjny w porównaniu ze zwykłą instrukcją tekstową. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 3 mm.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

Instrukcja p.poż alarmowania w wersji skróconej. Służy do oznakowania miejsc kluczowych dla ewakuacji aby zapewnić właściwą i widoczną informację. Szczególnie ważne w hotelach, halach widowiskowych, dworcach, lotniskach, stadionach.

Wystarczy rzut okiem aby zorientować się jakie są zasady działania podczas pożaru. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 3 mm.

Wykonanie na płycie PCV 0,7mm, napisy w 3 językach PL-DE-ENG. 

Wymiary [mm]:

A 250x350x0,7

B 150x200x0,7

Instrukcja informująca w jaki sposób gasić ogień przy pomocy hydrantu DN25 /DN52, Ilustracje i opisy wskazują co można gasić, czego nie można, w jaki sposób, jak zachować bezpieczeństwo dla człowieka. Hydranty fabrycznie posiadają tylko instrukcję uruchomienia hydrantu. Dlatego zamieszczenie takiej instrukcji pozwoli nie tylko uruchomić ale również skutecznie działać w celu powstrzymania pożaru. Szczególnie przydatna podczas szkolenia p.poż pracowników. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 3 mm.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

INSTRUKCJA GASZENIA HYDRANTEM DN25 / DN52 

Instrukcja informująca w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy w zakresie RKO resuscytacji oddechowo-krążeniowej. Poza podstawowym działaniem instrukcja zawiera opis działania z wykorzystaniem AED (defibrylatora).

Ilustracje i opisy wskazują krok po kroku kolejne czynności w sposób czytelny i estetyczny. Poza informacją instrukcja odznacza się graficzną spójnością i estetyką wykonania. bezpieczeństwo dla człowieka. Mocowanie na przylepce lub w wersji 3D na podkładzie 3 mm.
Druk sitodruk na płycie PCV 0,7mm

Wymiary [mm]: 250x350x0,7

INSTRUKCJA UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY RKO

Instrukcje pierwszej pomocy

Znaki akcesoria

I

  1. pl